Krása pomohla dětem z dětského domova

| 11.12.2015 |

Čtvrteční odpoledne mělo v Dětském domově v Kroměříži slavnostní atmosféru.

Spolupořadatelé soutěže Miss Kroměříž 2015, Tereza Rochová z Visage Institute, Miroslav Karásek z Rádia Kroměříž a starosta města Kroměříž Jaroslav Němec, oficiálně předali ředitelce Dětského domova v Kroměříži Anně Hejné výtěžek z charitativního Galavečera Miss Kroměříž 2015 s podtitulem: Krása, která pomáhá, který se nedávno uskutečnil v Domě kultury v Kroměříži.

Ředitelka Anna Hejná společně s dětmi obdržela šek v hodnotě 60 000 Kč, ze kterého se společně velmi radovali a už teď ví, že část této finanční podpory použijí na obnovu vybavení dětského domova a část rozdělí všem dětem z domova.

Vzhledem k tomu, že kalendáře s finalistkami Miss Kroměříž 2015 jsou ještě stále v prodeji, výtěžek z nich bude předán zástupcům dětského domova na konci ledna 2016.