Parkování na Hanáckém náměstí a v parkovacím domě bude v pátek 22. září zdarma

| 20.09.2023 | Jan Vondrášek

Tiskové zprávy

Parkování na Hanáckém náměstí a v parkovacím domě v ulici Velehradská bude v pátek 22. září zdarma. „Vycházíme tak vstříc občanům, kteří kvůli uzavírce nutné pro konání městské rychlostní zkoušky Rallye Kroměříž nebudou moci parkovat v centru města. Parkování na Hanáckém náměstí a v parkovacím domě bude proto v pátek po celý den bezplatné,“ uvedl starosta Tomáš Opatrný.

Kroměřížské technické služby (KTS), které spravují městská parkoviště, umístí upozornění na bezplatné parkování na platební automaty. „A závory v parkovacím domě budou samozřejmě zvednuté,“ doplnil ředitel KTS Marian Vítek.

V pátek 22. září budou kvůli rallye od 18 do 23 hodin uzavřené pro veškerý provoz komunikace v ulicích a náměstích Tovačovského, 1. máje, Husovo náměstí, Milíčovo náměstí, Masarykovo náměstí, Malý Val, Kovářská, Farní, Riegrovo náměstí, Komenského náměstí, Moravcova, Tylova, Šafaříkova a také napojení ulic Kollárova a Spáčilova na ulice 1. máje a Tovačovského.

Kvůli uzavírce bude omezen provoz MHD, viz odkaz https://www.mesto-kromeriz.cz/aktuality/tiskove-zpravy/mhd-v-patek-od-1800-do-2300-pojede-kvuli-rallye-po-objizdnych-trasach/.

Více informací o Rallye Kroměříž je na webu www.multi-s.cz a na facebookové stránce pořadatelů https://www.facebook.com/rallyekromeriz.

Sdílejte článek

Tisknout článek