Návrh programu XII. zasedání Zastupitelstva města Kroměříže

| 09.04.2020 | Anna Mlčochová

Zastupitelstvo a rada

Zasedání zastupitelstva se uskuteční ve čtvrtek 16. dubna 2020 v 16:00 formou dálkového audiovizuálního přenosu. Jednání je veřejné. Možnosti, jak zastupitelstvo sledovat, jsou pod návrhem programu.

Návrh programu:

1. Zahájení

2. Jednací řád XII. zasedání ZMK konaného 16. dubna 2020

3. Žádost Domu kultury v Kroměříži, p. o. o souhlas s čerpáním
    investičních prostředků na nákup osobního vozidla

4. Rozpočtová opatření v rozpočtu města Kroměříže na rok 2020

5. Řádná valná hromada společnosti Vodovody a kanalizace Kroměříž, a. s.

6. Závěr

Mgr. Jaroslav Němec
starosta města Kroměříže

Občané mohou sledovat XII. zasedání Zastupitelstva města Kroměříže prostřednictvím online přenosu na internetové stránce www.youtube.com (odkaz bude v době konání zastupitelstva uveřejněn na webu města Kroměříže na adrese https://www.mesto-kromeriz.cz/rada-a-zastupitelstvo/zastupitelstvo-mesta/) a v zasedací místnosti Městského úřadu Kroměříž, kde bude také připraveno zařízení pro zájemce, kteří by se chtěli zapojit do diskuse. V zasedací místnosti bude nutné udržovat minimální odstup od druhých lidí dva metry a samozřejmostí je ochrana nosu a úst.