Veletrh cestovního ruchu ITF Slovakiatour Bratislava 20. – 23. ledna 2011

| 24.02.2011 |

 

 

 

V areálu INCHEBA EXPO v Bratislavě se konal již 17. ročník veletrhu cestovního ruchu ITF Slovakiatour 2011. První dva dny byly již tradičně věnovány odborníkům, víkendové i veřejnosti.

Kroměřížsko – sdružení pro cestovní ruch po celou dobu trvání veletrhu reprezentovaly pracovnice Městského informačního centra Holešov v rámci expozice Východní Moravy. Město Kroměříž, které se navíc tradičně představilo v rámci vystavovatelských prostor partnerského města Nitra, zastupovali pracovníci odboru školství, kultury a památkové péče, na tomto stánku se setkali i hlavní představitelé obou měst – starostka Kroměříže Mgr. Daniela Hebnarová a primátor Nitry Josef Dvonč.

Návštěvnost byla jako každoročně skvělá, nejvíce zájemců o cestovní ruch přišlo v neděli 23. ledna, hlavně seniorů, ale také mladých lidí i rodin s dětmi.

Město Kroměříž nabídlo své nově vydané propagační materiály (Informace pro návštěvníky města Kroměříže na sezonu 2011, Kudy kam v Kroměříži – turistická trasa UNESCO, Kalendárium – přehled akcí v Kroměříži 2011). K dispozici byly i publikace vydané Kroměřížském – sdružením pro cestovní ruch – soubor průvodců oblastmi regionu, katalog služeb v cestovním ruchu a mapa cyklotras.

Město Holešov přidalo svůj propagační materiál – Pozvánka do Holešova – přehled akcí 2011. Za město se prvního dne veletrhu zúčastnil i místostarosta Mgr. Rudolf Seifert.

Již tradičně bylo nejvíce dotazů směřováno na památky UNESCO v Kroměříži, ubytovací a stravovací možnosti v regionu, ale i tipy na výlet do okolí a sportovního a relaxačního vyžití.

 

Město Kroměříž bylo úspěšně zastoupeno i na veletrhu Holiday World v Praze od 10. do 13. února a účast předsezónní propagace završí Infotour a cykloturistika v Hradci Králové 18. a 19. března – tento veletrh bude v letošním roce zaměřen na rodinnou turistiku

(MIC Holešov, JK)

 

 

 

 

Sdílejte článek

Tisknout článek