Zavzpomínejte s kalendářem na rok 2015 na snímky natáčené v Kroměříži

| 11.12.2014 | Šárka Kučerová

Tiskové zprávy

Po stopách filmových záběrů, respektive filmů, pohádek či seriálů natočených v Kroměříži se můžete vydat s kalendářem, který připravilo Město Kroměříž pro rok 2015. Celý příští rok a především turistická sezona se ponese v duchu připomenutí zajímavých filmových a televizních děl, pro jejichž natáčení našla příslušná produkce ideální exteriéry nebo interiéry v našem městě. Především zámek a obě jeho zahrady – Květná i Podzámecká – jsou hojně využívány filmařskými štáby z Česka i ze zahraničí.

Nástěnný „filmový“ kalendář provede svého majitele celým rokem 2015 prostřednictvím fotografií z pohádek Peklo s princeznou a O princezně se zlatým lukem, ze seriálu Černické humoresky, z českých filmů Třicet panen a Pythagoras, Početí mého mladšího bratra, Dědictví aneb Kurva se neříká a Ucho, obrázky ze zahraničních děl Angelika, Královská aféra, Chateaubriandt, Nehynoucí láska a chybět nemůže legendární Amadeus.
Kalendář můžete zakoupit v Turistickém informačním centru v Prusinovského ulici v Kroměříži a může být originálním vánočním dárkem pro vaše blízké. Cena je 99 Kč.

Sdílejte článek

Tisknout článek