Výtěžek soutěže Miss Kroměříž putuje dětem

| 08.12.2015 |

Tiskové zprávy

Ve čtvrtek 10. prosince v 15 hodin bude předán v Dětském domově v Kroměříži výtěžek z nedávné akce Miss Kroměříž 2015.

"Prodejem vstupenek na galavečer v kroměřížském Domě kultury, následně vytištěného kalendáře na příští rok s finalistkami soutěže a společně s finančními příspěvky od sponzorů se podařilo vybrat více než 60 tisíc korun," konstatoval s potěšením Miroslav Karásek z Radia Kroměříž, které bylo spolupořadatelem soutěže.

Výtěžek předá společně se spoluorganizátorkou nové kroměřížské soutěže krásy Terezou Rochovou z Visage Institute a starostou Kroměříže Jaroslavem Němcem, který soutěži poskytl záštitu.

"Částka bude ještě vyšší, protože kalendáře jsou stále v prodeji," upozornil Miroslav Karásek s tím, že dodatečně získané peníze budou předány zástupcům dětského domova na konci ledna 2016.

Krása, která pomáhá - to byl podtitul soutěže, jež probíhala téměř půl roku.

"Od červnového castingu, přes několik přípravných soustředění finalistek, až po samotný říjnový galavečer s vyhlášením výsledků se na akci podílela řada organizací i jednotlivců, bez jejichž pomoci by se nám nepodařilo takto náročnou akci zorganizovat," vyjádřil poděkování Karásek.

Miss Kroměříž 2015 se stala čtyřiadvacetiletá Nicol Ilenčíková, první vicemiss byla zvolena Alexandra Korandová a korunku pro druhou vicemiss získala Kristýna Lišková. Vyhlášeny byly také Miss Sympatie, Miss Brýle, Miss Internet a Miss Club.

Přehled vítězek a další informace naleznete na www.radiokromeriz.cz.

Kalendáře s finalistkami Miss Kroměříž 2015 jsou stále v prodeji za 199 Kč. Celý výtěžek z prodeje opět poputuje do dětského domova. Zakoupením tedy každý získá nejen netradiční nástěnný kalendář, ale pomůže také dětem mít třeba o něco hezčí Vánoce.

Kalendáře Miss Kroměříž 2015 je možné zakoupit v informačním centru města Kroměříže vedle radnice, dále v trafikách PETRA v Kroměříži na Masarykově náměstí, Riegrově náměstí a v Hulíně na náměstí.

Další informace poskytne Miroslav Karásek, tel.: 604 942 257, e-mail: karasek@radiokromeriz.cz.

Odkaz na výsledky soutěže Miss Kroměříž 2015 a fotogalerii: www.radiokromeriz.cz/promosouteze181_miss-kromeriz-2015-je-nicol-ilencikova.html

Sdílejte článek

Tisknout článek