Vedení města se setkalo se zástupci neziskových organizací

| 27.11.2017 | Jan Vondrášek

Tiskové zprávy

Vedení kroměřížské radnice se setkalo se zástupci neziskových organizací. Pozvání do hudebního sálu Domu kultury jich přijala zhruba stovka. „Chtěli jsme poděkovat zástupcům neziskového sektoru za činnost, kterou pro město vykonávají. Také jim byly prezentovány informace například o dotacích na příští rok,“ uvedl starosta Jaroslav Němec.

Setkání se letos uskutečnilo podruhé, loni se jej účastnilo asi pět desítek zástupců neziskovek. Místostarosta Pavel Motyčka zdůraznil, že spektrum činností, které neziskové organizace vykonávají, je v Kroměříži opravdu velmi pestré. S aktuálními informacemi o dotačním programu města seznámila přítomné Jaroslava Krejčiříková z kanceláře úřadu radnice.

Grantový diář, semináře a další služby představil Libor Marek z Nadace neziskovky.cz. Dagmar Velísková poté zástupce neziskového sektoru informovala o nových internetových stránkách Zdravého města Kroměříž a o dalších aktivitách místní Agendy 21. Po představení jednotlivých neziskovek následovala debata o činnosti, zkušenostech a o potížích neziskového sektoru.

Sdílejte článek

Tisknout článek