Vánoční jarmark na nádvoří radnice zve k zastavení

| 12.12.2016 |

Nádvoří radnice a Klubu Starý pivovar se dnes dopoledne otevřelo pro všechny, kdo mají chuť a čas zastavit se v předvánočním shonu a načerpat energii z teplého punče či jiných dobrot, které jsou tu pro návštěvníky vánočních trhů připraveny.

I když počasí zatím nenasvědčuje, že se nám advent přehoupl do třetího týdne a teploty naznačují spíše příchod jara, pořadatelé pamatovali i na tohle a snažili se navodit atmosféru zimních svátků nejen vánočními dekoracemi, ale také sněhovou nadílkou a umělým kluzištěm.

„Naší snahou bylo nabídnout občanům Kroměříže v centru města nový prostor k vánočnímu zastavení. Přál bych nám všem, aby se z toho stala tradice a v příštích letech se tu předvánoční setkání mohlo opět uskutečnit“, zmínil starosta města Kroměříž Jaroslav Němec při zahájení Adventu na radnici.

Součástí Adventu na radnici je i bohatý kulturní program, který je připraven denně od 10 do 20 hodin a potrvá do soboty 17. prosince 2016.