V divadelním sále Domu kultury se chystá oprava vzduchotechniky

| 18.02.2021 | Šárka Kučerová

Tiskové zprávy

Divadelní sál Domu kultury v Kroměříži, ve kterém se konají koncerty a divadelní představení, čeká oprava vzduchotechniky. „Snahou vedení Domu kultury je pro návštěvníky připravovat nejen zajímavý program, ale také vytvořit prostředí a podmínky, v nichž by se cítili dobře a rádi se sem vraceli,“ uvedla místostarostka Daniela Hebnarová.

Cílem projektu je upravit a doplnit stávající rozvody a tím zajistit kvalitnější distribuci vzduchu do sálu, a to s ohledem na zimní i letní provoz. Úpravy se týkají také řídicího systému vzduchotechniky. „Po rekonstrukci bude možné díky modernímu zařízení lépe a jednodušeji regulovat teplotu v sále. Jde nám především o diváky, kteří si užijí komfortnějšího prostředí,“ doplnil ředitel Domu kultury v Kroměříži Pavel Sedláček.

Projektová dokumentace je už hotová. Podle ní by oprava měla stát 655 tisíc korun bez DPH. Dům kultury použije k financování vlastní prostředky, konkrétně z fondu investic. Výběrové řízení, které podle platné směrnice provede město Kroměříž, by se mělo uskutečnit v nejbližších týdnech. Samotná realizace opravy pak proběhne v režii vedení Domu kultury.

Sdílejte článek

Tisknout článek