Ulevte rodinnému rozpočtu díky společným aukcím energií

| 16.01.2017 |

Tiskové zprávy

I v letošním roce se zásluhou kroměřížské radnice budou moci místní občané zapojit do společných nákupů energií. Nově budou mít tuto příležitost pravidelně takřka každé dva týdny. Aukce energií měly v uplynulém roce u Kroměřížanů kladnou odezvu, a tak radnice mimo původně stanovené termíny vypsala i několik dalších mimořádných.

 Do aukcí plynu a elektřiny zapojivší se občané tak ušetřili v rodinných rozpočtech na těchto výdajích v průměru desítky procent původních nákladů. „Velmi mě těší, že se společné nákupy energií v Kroměříži ujaly a postupně se do nich zapojuje čím dál více občanů našeho města. Chceme být vstřícní ke všem zájemcům, proto jsme zvýšili četnost a pravidelnost termínů, kdy je možno využít příležitosti zapojit se do aukce,“ uvedl místostarosta a garant aktivity v Kroměříži Pavel Motyčka.
Ve dnech 6. a 20. února, 6. a 20. března, 5. a 19. dubna, 3. a 17. května a 5. a 19. června 2017 vždy od 10 do 17 hodin budou tedy moci Kroměřížané na kontaktním místě v budově B městského úřadu (Husovo nám. 534, 1. patro, kancelář č. 207) znovu odevzdávat zástupkyni firmy eCENTRE potřebné podklady pro přihlášení do elektronické aukce (kopii aktuální smlouvy, jejíž konec platnosti by neměl nastat později jak za 12 měsíců, se stávajícím dodavatelem elektřiny/zemního plynu včetně případných dodatků, kopii ročního vyúčtování energií a oznámení čísla SIPO/č. bankovního účtu). Zapojení se do e-aukce je zcela zdarma, aukční poplatek zaplatí firmě vítězný dodavatel. Pokud nevysoutěžíte lepší cenu, nic se pro vás nezmění, jelikož smlouvu s vítězným dodavatelem uzavřete jen v případě, že v e-aukci dosáhnete úsporu. Další informace můžete nalézt na webu www.ecentre.cz.

Sdílejte článek

Tisknout článek