Sociální služby města Kroměříže hledají zdravotní sestry

| 17.10.2018 | Jan Vondrášek

Tiskové zprávy

Sociální služby města Kroměříže hledají nové zdravotní sestry. Pracovat mohou na plný či zkrácený úvazek v jednosměnném provozu bez nočních směn. "Zaměstnancům nabízíme i benefity, jako jsou pět až šest týdnů dovolené, stravování na pracovišti, sociální příspěvek, podpora v odborném růstu a vzdělávání, jistota zaměstnavatele a další," uvedla ředitelka Sociálních služeb města Kroměříže Dagmar Klučková.

Uchazeč musí mít kvalifikaci všeobecné sestry, musí být ochotný k týmové spolupráci a znát práci na PC. Mezi další požadavky patří trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, spolehlivost, samostatnost a empatie. Zájemci mohou kontaktovat vedoucí sestru sociálních služeb Lenku Brázdilovou, a to na telefonním čísle 602 694 917 nebo e-mailem na brazdilovasskm.cz. Kompletní informace jsou na internetových stránkách www.sskm.cz/nabidka-prace.

Sociální služby města Kroměříže mají kolem 450 zaměstnanců. Většina z nich se přímo stará o klienty, kterých je téměř 600. Sociálním službám, které jsou příspěvkovou organizací města, pomohlo s náborem zaměstnanců navýšení platů, které platí od loňského července.

Sdílejte článek

Tisknout článek