Sociální služby města Kroměříže budou zdarma nalévat tři druhy vánoční polévky

| 16.12.2022 | Šárka Kučerová

Tiskové zprávy

V rámci trhů Šťastné a veselé bude možné opět ochutnat vánoční polévku. Tu pro zájemce po dvouleté pauze uvaří a v jednom ze stánků na Velkém náměstí budou bezplatně rozdávat Sociální služby města Kroměříže. „Vánoční polévka se bude rozdávat ve středu 21. prosince od 10 hodin a lidé si budou moci vybrat ze tří nabízených druhů – gulášové, rybí a čočkové. Přijďte ochutnat, budu rád, když se na náměstí potkáme,“ řekl místostarosta Pavel Motyčka.

Nalévat polévku budou zástupci Sociálních služeb města Kroměříže a do rozdávání se zapojí také členové vedení kroměřížské radnice. „Vařit budeme celkem 100 litrů polévky a podávat se bude také pečivo. Vánoční polévka je všem k dispozici zdarma, a to díky příspěvku od města Kroměříže a sponzorským darům, které jsme si sehnali. Všechny srdečně zveme a těšíme se na předvánoční setkání,“ uvedla ředitelka Sociálních služeb města Kroměříže Dagmar Klučková.

Rozdávání polévky bude součástí městem pořádaných trhů Šťastné a veselé, které se na náměstí konají od 10. do 22. prosince. Kompletní program je na: https://kromeriz.eu/prozij/program-vanocnich-trhu/#gallery.

Další fotografie


Sdílejte článek

Tisknout článek