Sociální služby města Kroměříže budou rozdávat vánoční polévku

| 07.12.2018 | Jan Vondrášek

Tiskové zprávy

Letos počtvrté zpříjemní sváteční atmosféru v Kroměříži vánoční polévka, kterou zájemci dostanou na Velkém náměstí ve středu 19. prosince v době od 11:00 do 16:00. „Těšíme se na všechny, kteří přijdou vánoční polévku ochutnat, pobavit se a alespoň na chvilku opustit předvánoční shon,“ uvedl místostarosta Vít Peštuka, který bude také polévku vydávat.

Lidé ji dostanou zdarma a budou si moci tradičně vybrat ze dvou druhů. „Vařit budeme 50 litrů rybí polévky a 70 litrů polévky gulášové. K tomu se bude podávat také pečivo. Vše je hrazeno ze sponzorských darů, které jsme si sehnali,“ popsala ředitelka Sociálních služeb města Kroměříže Dagmar Klučková. Děti navíc letos potěší nafouklé balónky, které dostanou také zdarma.

Rozdávání polévky doplní městem pořádané předvánoční akce. Od 29. listopadu do 9. prosince probíhá program na Velkém náměstí, který připravil Dům kultury. Od pondělka 10. prosince až do 21. prosince se pak lidé mohou těšit na Advent na radnici, který na radničním dvoře chystají pracovníci odboru kultury a cestovního ruchu.

Sdílejte článek

Tisknout článek