Radnice začala přijímat registrace na třetí ročník Vybarveného běhu

| 05.01.2018 | Jan Vondrášek

Tiskové zprávy

Kroměřížská radnice začala od ledna přijímat registrace na třetí ročník Vybarveného běhu. Zájemci všechny potřebné informace naleznou na internetové stránce www.vybarvenybeh.cz. Letošní ročník se uskuteční v sobotu 9. června. „Včasnou registrací si zajistíte místo a ušetříte na startovném,“ uvedla Marcela Nehodová z odboru kultury a cestovního ruchu.

Běh je propagací zdravého životního stylu, aktivního pohybu a rekreačních sportů. Účastníci budou muset projít různá stanoviště a barevné zóny. Nejde přitom o čas, ale o zábavu. Lidé budou vybarvovat sami sebe i kolegy, každý dostane balíček zdravotně nezávadných a v přírodě odbouratelných barev. Nejúspěšnější účastníky čeká odměna v podobě věcných cen.

Loni se zaregistrovalo téměř 1700 lidí. Startovné je 150 korun při platbě do 31. března, 200 korun při zaplacení do 30. dubna a 250 korun, pokud lidé budou platit v květnu a v červnu do startu samotného závodu. Před ním dostanou balíček s bílým tričkem s logem běhu, startovním číslem, ochrannými brýlemi, balíčkem práškových barev a drobným dárkem.

Balíčky si účastníci budou moci vyzvedávat od 4. června na odboru kultury a cestovního ruchu nebo je dostanou před startem běhu při prezenci na Velkém náměstí. Tamtéž si budou moci dokoupit další balíčky barev. Akci každoročně doplňuje kulturní program, podrobnosti bude radnice zveřejňovat průběžně.

Sdílejte článek

Tisknout článek