Rádio Kroměříž připravuje vánoční rozhovor se starostou

| 21.12.2015 |

Úspěchy i neúspěchy roku 2015, plány a vize do roku příštího, i o tom bude poslední letošní vydání pořadu Starosta vaší obce.

Ten symbolicky završí v úterý 22. prosince od 10 hodin starosta Kroměříže Jaroslav Němec, který s Radiem Kroměříž celý regionální pořad také na jaře zahajoval.

„Věřím, že posluchači mají díky našemu pořadu lepší možnost poznat starosty svých obcí a měst nejen po stránce profesní, ale i lidské, protože část pořadu věnujeme právě zálibám a osobnímu životu starostů a starostek,“ uvedl moderátor pořadu Leoš Slaměna.

Do pořadu mohou zasáhnout také posluchači svými dotazy, které je možné posílat na e-mail: starosta@radiokromeriz.cz nebo anonymně přes vzkazový formulář na stránkách Radia Kroměříž.

„Tato pravidelná setkání se zařadila po bok dalších ryze regionálních pořadů, ve kterých například představujeme fotbalisty HS Kroměříž nebo lékaře a další zajímavé zaměstnance Kroměřížské nemocnice,“ dodává Slaměna.

Hosty již byli např. starostové Bystřice pod Hostýnem, Hulína, Holešova, Chropyně, Kostelan, Morkovic-Slížan, Prusinovic, Zdounek a další.

Rozhovory si můžete poslechnout na www.RadioKromeriz.cz v sekci Podcast.