Poplatky ze psů budou lidé nově platit v budově městské policie

| 30.10.2019 | Jan Vondrášek

Tiskové zprávy

Oddělení místních poplatků finančního odboru kroměřížské radnice bude od pondělka 4. listopadu kompletně přestěhováno do budovy městské policie na adresu Velké náměstí 33. V kancelářích v prvním patře objektu budou sídlit úředníci, kteří se věnují agendě související s poplatkem ze psů a s poplatkem za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů.

„Lidé už do budovy městské policie chodí platit poplatek za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů. Nyní se k pracovnicím na pokladně přestěhují i ostatní úředníci, kteří se této agendě věnují. Jeví se jako logické mít výběr místních poplatků na jednom místě, proto do budovy městské policie stěhujeme také agendu související s výběrem poplatku ze psů,“ uvedla tajemnice městského úřadu Veronika Škrabalová.

Ve stávající kanceláři v budově radnice na Velkém náměstí 115, kam lidé dosud chodili platit poplatky za psy, budou od poloviny listopadu nově sídlit úřednice, které mají na starost vymáhání pohledávek.

Sdílejte článek

Tisknout článek