Oddělení občansko-správních přestupků se přesunulo na Husovo náměstí

| 17.01.2018 | Jan Vondrášek

Oddělení občansko-správních přestupků se z budovy radnice na Velkém náměstí přestěhovalo na Husovo náměstí do budovy B městského úřadu číslo popisné 534. „Všechny přestupkové agendy tak máme nově soustředěné v jedné budově,“ uvedla tajemnice Jana Kutá.

Oddělení občansko-správních přestupků občané ode dneška najdou ve druhém patře budovy B na Husově náměstí vedle kanceláří odboru služeb. Oddělení projednává například přestupky proti občanskému soužití či proti majetku, vydává také pro soud zprávy o pověsti.

V radniční budově B se již od dřívějška projednávají také přestupky v dopravě, které má mimo jiné na starost oddělení dopravy a silničního hospodářství. Z odboru občansko-správních agend mimo budovu B zůstává pouze oddělení matriky, které nadále funguje v prvním patře radnice na Velkém náměstí.