O Reprezentační ples města Kroměříže a Radia Kroměříž je velký zájem

| 15.12.2015 |

Tiskové zprávy

Do zahájení prvního Reprezentačního plesu Města Kroměříže a Radia Kroměříž zbývá pouhý měsíc a pořadatelé hlásí téměř vyprodáno!

Pro zájemce, kteří by rádi slyšeli držitele mnoha hudebních ocenění Meky Žbirku, je připraveno již jen asi sto vstupenek s místenkou u stolu. Ples se uskuteční v pátek 15. ledna 2016 v prostorách Domu kultury v Kroměříži.

"Hlavní sál a balkon jsou prakticky vyprodané a rychle mizí také vstupenky do foyer a nového sálu, proto jsme se pro velký zájem rozhodli nabídnout posezení také v prostorách velké klubovny v 1. patře," uvedl Miroslav Karásek z Radia Kroměříž.

Přehled volných stolů naleznou zájemci v internetovém rezervačním systému Domu kultury na www.dk-kromeriz.cz, kde stačí kliknout na vybraná místa a jednoduše si je zarezervovat. Pokud taková místa zájemce v určitém termínu neuhradí, jsou automaticky uvolněna k dalšímu prodeji, proto se vyplatí rezervační systém sledovat.

"Hlavní program se odehraje ve velkém Společenském sálu a každý návštěvník, i když bude mít vstupenku jinam, se samozřejmě může přijít podívat na všechny části programu," upozornil Karásek s tím, že v každém sálu i ve foyer bude návštěvníkům slavnostní večer zpříjemňovat živá či reprodukovaná hudba.

Pro očekávaný velký zájem o vstupenky v nadcházejícím období a kvůli rozšíření kapacity došlo také k přeskupení některých prostor, například ve foyer přibylo několik stolů a slavnostní raut se přesouvá do Restaurace Scéna, která bude pro tyto účely v den konání plesu pro veřejnost uzavřena.

"Dům kultury je velký, ale nikoliv nafukovací, proto doporučujeme těm, kteří se stále nerozhodli přijít na toto velkolepé zahájení plesové sezóny v Kroměříži, aby neváhali a vstupenky si zavčas pořídili," vybízí Karásek s tím, že vstupenky mohou být také vhodným vánočním dárkem.

Návštěvníky budou během slavnostního večera bavit kromě Meky Žbirky také kapela Charlie´s K Band Ludvíka Čihánka, cimbálová muzika Josefa Marečka, mažoretky LEXY nebo Mistři Evropy v show dance Kateřina Kolmanová s Radimem Přádkou z KST Swing Kroměříž. Celý večer uzavře diskotéka Radia Kroměříž.

Speciální program pak připravuje exkluzivní partner plesu Salon EF Evy Formánkové, který slibuje unikátní vlasovou show v podobě kreativní divadelní scénky, jež bude k vidění právě jen na tomto plesu!  

V ceně vstupenky bude také slavnostní raut připravený Restaurací & Kavárnou Scéna, která získala titul Nejlepší restaurace v ČR mezi městy na seznamu UNESCO. Zpestřením plesu bude tradiční tombola s dárky v hodnotě téměř sto tisíc korun! Ceny vstupenek jsou 390 nebo 450 Kč.

Předprodejní místa:
1) Dům kultury Kroměříž (pokladna) – Tovačovského 2828, Kroměříž (www.dk-kromeriz.cz)
2) KINO NADSKLEPÍ - Milíčovo nám. 488/2, Kroměříž
3) EXPOZICE KARLA KRYLA - Prusinovského 114, Kroměříž
OTEVÍRACÍ DOBY POKLADEN - www.dk-kromeriz.cz/vstupenky

Další informace: Miroslav Karásek, Dis., tel.: 604 942 257, e-mail: karasek@radiokromeriz.cz 

Sdílejte článek

Tisknout článek