Návštěva delegace z partnerského města Piekary Slaskie

| 10.02.2016 |

V úterý 9. února 2016 přivítali zástupci kroměřížské radnice v čele se starostou Jaroslavem Němcem, místostarostou Pavlem Motyčkou a místostarostou Markem Šindlerem delegaci z polského partnerského města Piekary Slaskie.

Navázali tak na loňskou červencovou návštěvu starosty Jaroslava Němce, který přijal pozvání vedení tamní radnice na oslavy s názvem „Dni Miasta“.

Hlavním cílem této celodenní návštěvy Kroměříže bylo jednání o společné spolupráci obou měst v oblasti sportu, kultury a cestovního ruchu.

Po úvodním přátelském setkání na radnici a následném společném obědě se polská delegace rozdělila na dvě skupiny.

Jedna část si prohlédla sportoviště patřící pod Sportovní zařízení města Kroměříže (SZMK), druhá část se zajímala o Dům kultury.

V obou případech se seznámili s chodem zařízení a diskutovali o konkrétních krocích spolupráce.