Město vyhlásilo anketu o nejúspěšnější mladé sportovce a trenéry z Kroměříže

| 10.03.2020 | Šárka Kučerová

Tiskové zprávy

Sportovní komise Rady města vyhlásila XV. ročník ankety Nejúspěšnější mladý sportovec, kolektiv a trenér/cvičitel města Kroměříže a ceny fair play, tentokrát za rok 2019. Zároveň komise vyzývá k předkládání návrhů na ocenění. „Vyhlášeno je pět kategorií, a to nejúspěšnější mladý sportovec, nejúspěšnější mládežnický sportovní kolektiv, trenér či cvičitel mládeže za výjimečné sportovní výsledky, trenér nebo cvičitel za dlouholetou práci s mládeží a cena fair play za uplynulý rok,“ řekl starosta Jaroslav Němec.

Podle něj ocenění může být motivací k další práci jak pro mladé sportovce, tak i pro dospělé, kteří se jim věnují.

Nominováni mohou být sportovci tělovýchovných jednot, sportovních klubů a základních i středních škol na území Kroměříže narození v roce 2001 a mladší. Rovněž navržení trenéři a cvičitelé musí působit v Kroměříži. Ve všech kategoriích mohou adepty na ocenění navrhovat kroměřížské tělovýchovné jednoty, sportovní kluby a školy.

„Návrhy je možné podávat do 17. dubna 2020,“ uvedl vedoucí odboru školství mládeže a tělovýchovy Jiří Pánek. Je třeba je zaslat písemně na adresu Městský úřad Kroměříž, odbor školství, mládeže a tělovýchovy, Velké náměstí 115, Kroměříž nebo elektronicky na adresu jaromira.ruzickovamesto.kromeriz.cz.

Sdílejte článek

Tisknout článek