Město projedná s občany parkování v ulici Zeyerova

| 19.01.2023 | Jan Vondrášek

Tiskové zprávy

Kroměřížská radnice připravuje další setkání s občany, s nimiž představitelé města chtějí projednat chystaný záměr rozšíření parkovacích míst ve vnitrobloku v ulici Zeyerova. „Veřejné projednání se uskuteční ve středu 25. ledna v 16:30 hodin v zasedací místnosti radnice na Velkém náměstí. Občanům, které záměr zajímá, jej představíme a budeme také připraveni zodpovědět jejich otázky,“ uvedl místostarosta Karel Holík.

Nedostatek parkovacích míst je podobně jako v jiných městech i problém, který trápí obyvatele Kroměříže. Sídliště Slovan není výjimkou. „Konkrétně ve vnitrobloku v Zeyerově ulici bychom rádi projektovali dvě parkoviště, kde by bylo zhruba 20 parkovacích míst,“ poznamenal vedoucí radničního odboru investic Libor Pecháček.

Záměr na nová parkoviště v Zeyerově ulici je dalším v řadě, který bude novým vedením kroměřížské radnice projednán s občany, jichž se týká. Město loni v listopadu s obyvateli Kroměříže projednalo záměr rozšíření parkoviště v ulici Slovenského národního povstání a také legalizaci parkovacích míst a zavedení jednosměrného provozu v ulici Sládkova. V prosinci se pak lidé na radnici dozvěděli informace o záměru na stavbu multifunkčního hřiště se zázemím v Braunerově ulici.

Sdílejte článek

Tisknout článek