Město pořádá veřejné fórum k plánu rozvoje sportu

| 15.11.2019 | Jan Vondrášek

Tiskové zprávy

Kroměřížská radnice připravuje veřejné fórum k plánu rozvoje sportu ve městě. Uskuteční se v úterý 26. listopadu 2019 v 16:00 v zasedací místnosti zastupitelstva v budově radnice na Velkém náměstí. „Kdokoliv může přijít, seznámit se s návrhem a případně k němu vznést své připomínky,“ uvedl místostarosta Karel Holík. Občanům bude k dispozici zpracovatel plánu a také zástupci vedení města.

Radnice plán připravuje ve spolupráci se společností Lokal Sport. Půjde o strategický dokument nazvaný Plán rozvoje sportu pro město Kroměříž do roku 2025, který se týká rozvoje podmínek jak pro organizovaný sport, tak pro neorganizované aktivity obyvatel Kroměříže. Lidé se mohli ke svým prioritám v oblasti sportu i ke stavu podpory a rozvoje sportu vyjádřit již v září vyplněním dotazníku, se kterým radnice veřejnost oslovila.

„Veřejné fórum bude další možností, jak lidé mohou plán rozvoje sportu před jeho dokončením ovlivnit. Kdo sportuje či se o sport v Kroměříži zajímá, neměl by na fóru chybět. Plán bude mít totiž vliv na budoucí směřování veřejné podpory sportu, rozvoj sportovní infrastruktury či na realizaci sportovních programů a akcí pro veřejnost ve městě,“ uzavřel Holík.

Sdílejte článek

Tisknout článek