Lidé mohou přispět rodinám lidí zasaženým výbuchem v Koryčanech

| 18.09.2021 | Jan Vondrášek

Obyvatelé Kroměříže mohou podpořit rodiny lidí, které zasáhl středeční výbuch rodinného domu v Koryčanech na Kroměřížsku. „Jedná se o tragédii, která má následky pro mnoho rodin. Alespoň drobný dar, podle možností každého z nás, je to nejmenší, co můžeme na podporu poškozených udělat,“ uvedl starosta Kroměříže Jaroslav Němec. Veřejnou sbírku vyhlásila Charita Kroměříž ve spolupráci s městem Koryčany.

Lidé mohou posílat peníze ode dneška na účet číslo 115-5041170287/0100, který byl pro účely sbírky zřízený u Komerční banky. Zájemci mohou své dary také vložit do pokladny na Charitě Kroměříž, na adrese Ztracená 63/1, 767 01 Kroměříž.

Rodinný dům v Koryčanech vybuchl při úniku plynu. Zemřeli při něm dva dobrovolní hasiči, zraněni byli další čtyři lidé.