Květiny z výstavy Floria potěší klienty kroměřížských sociálních služeb

| 10.05.2023 | Jan Vondrášek

Tiskové zprávy

Květiny, které byly v uplynulých dvou víkendech součástí expozice na zahrádkářské výstavě Floria, nyní dělají radost klientům zařízení Sociálních služeb města Kroměříže (SSKM). „Cením si toho, že Výstaviště Kroměříž myslí i na naše seniory a že naše sociální služby s touto nabídkou oslovilo. Takto by měla spolupráce privátního subjektu a neziskového sektoru vypadat,“ ocenil starosta Tomáš Opatrný.

Květiny a další trvalky vhodné do interiéru přivezl dnes se svým týmem na ředitelství SSKM ředitel společnosti Výstaviště Kroměříž Pavel Konečný. „Rozhodli jsme se darovat celkem 9000 vnitřních trvalek do zařízení sociálních služeb ve Zlínském kraji. Celkem jich projevilo zájem 13, což nás velice těší. Ať vám květiny dělají radost,“ oslovil Konečný pracovníky SSKM v čele s ředitelkou Dagmar Klučkovou.

Podle ní půjdou květiny do všech objektů SSKM. „Zrovna máme poradu vedoucích jednotlivých zařízení, tak si trvalky rozeberou a rozmístí je v domovech tak, aby zkrášlili prostředí, ve kterém naši klienti žijí. Ráda bych vedení Výstaviště Kroměříž za tento dar poděkovala,“ doplnila Klučková.

Trvalky putovaly do Domova pro seniory u Kašny, Domova pro seniory a domova se zvláštním režimem U Moravy, Domova pro seniory a domova se zvláštním režimem Vážany, Domova se zvláštním režimem Strom života, do Domova pro osoby se zdravotním postižením Barborka i do Chráněného bydlení Květná.

Další fotografie


Sdílejte článek

Tisknout článek