Kino Nadsklepí zve odpoledne na české filmy za zvýhodněné vstupné

| 14.12.2021 | Šárka Kučerová

Tiskové zprávy

Kino Nadsklepí v příštím roce obnoví projekt Kino odpo, tedy promítání celovečerních filmů v odpoledních hodinách. „Odpolední časy vyházejí vstříc potřebám a požadavkům některých skupin diváků, jako jsou například senioři, maminky na mateřské dovolené, lidé pracující ve směnných provozech, studenti a další, kteří ve večerních hodinách nemají čas nebo možnost představení navštívit,“ řekla místostarostka Daniela Hebnarová.

Výše vstupného na tato promítání je zvýhodněná, lidé zaplatí pouze 60 korun. Vstupenky na jednotlivé projekce je možné zakoupit na pokladně kina Nadsklepí nebo Domu kultury vždy s dvoutýdenním předstihem. „Na leden jsme připravili čtyři české filmy. O tři snímky byl již při předchozích projekcích velký zájem, jeden z nich – film Zbožňovaný – se v Kroměříži promítá poprvé, “ uvedl vedoucí kina Radek Neuman.

Ve středu 5. ledna se bude od 15. hodiny promítat film Zbožňovaný s Jiřím Bartoškou v hlavní roli. Uznávaný a všemi oblíbený pediatr Zdeněk jde do důchodu. Celý život byl vyhlášeným lékařem nemocnice a nyní se těší na zasloužený odpočinek. Jenže Zdeněk není tak dokonalý, jak se zdá. Má jedno velké tajemství...

Ve čtvrtek 13. ledna od 16 hodin mohou zájemci navštívit promítání snímku Zátopek. Film vypráví o nezlomné síle vůle, která dodnes inspiruje tisíce sportovců po celém světě. A také o jedinečném vztahu dvou lidí – Emila a Dany Zátopkových – kteří navzdory všem překážkám spolu strávili celý život. 

V pondělí 17. ledna od 16. hodiny je na programu film Přání Ježíškovi, obyčejný lidský příběh o tom, co nás trápí, co hledáme a nenalézáme vyprávěný s nadhledem a okořeněný trefnou situační komikou s Richardem Krajčem v titulní roli.

Lednový cyklus uzavře ve čtvrtek 27. ledna dokumentární film Karel přinášející ojedinělý pohled do soukromí a do duše Karla Gotta. Renomovaná režisérka Olga Malířová Špátová natáčela s Karlem Gottem po dobu celého jednoho roku a díky jeho upřímné otevřenosti vznikl nezvykle osobní až intimní pohled na život slavného zpěváka, v němž nechybí Gottův nadhled a humor.

Sdílejte článek

Tisknout článek