Hvězdou plesu města bude slovenská zpěvačka Katarína Knechtová

| 17.12.2019 | Jan Vondrášek

Kroměřížská radnice pořádá v sobotu 18. ledna reprezentační ples. „Hostem večera a V.I.P. hvězdou bude slovenská zpěvačka Katarína Knechtová, držitelka mnoha hudebních cen a autorka hitů Bože Môj nebo Spomal,“ uvedla místostarostka Daniela Hebnarová. Lákadlem bude také bohatá tombola s Cenou starosty města Kroměříže Jaroslava Němce – LCD televizorem.

Ve slavnostně vyzdobeném Společenském sále zahraje brněnská bigbandová kapla The People Music. V hudebním sále vystoupí kroměřížské Event Jazz Trio. „Program zpestří taneční vystoupení TK Gradace a večerem bude provázet známý moderátor Vojtěch Bernatský. O speciální výzdobu se postará floristka Lenka Jagošová,“ popsal ředitel Domu kultury Pavel Sedláček. Připraveny budou i originální fotokoutek a netradiční hudební přivítání ve foyer Domu kultury.

Vstupenka do Společenského sálu přijde na 490 korun, vstupné na balkón ve druhém patře a do Konferenčního sálu stojí 420 korun. Lístky mohou lidé koupit na internetových stránkách www.dk-kromeriz.cz a na pokladnách Domu kultury.