Filmové projekce kapel v relaxační zóně nahradí živé koncerty

| 28.06.2019 | Jan Vondrášek

Tiskové zprávy

Program relaxační zóny na Velkém náměstí doplní další čtyři živé koncerty. Nahradí původně plánované filmové projekce světoznámých kapel, na které se nepodařilo dojednat autorská práva. „Proto jsme museli od tohoto záměru upustit a program jsme doplnili o zajímavé živé koncerty,“ uvedla Marcela Nehodová z radničního odboru kultury a cestovního ruchu.

Dnes večer tak v zóně vystoupí Dale B Williams a Lucie Matějčková, v pátek 5. července Trojlístek (J. Dolník, J. Navrátil, M. Sládek) a 19. července kapela Luji. Interpreta na sobotu 10. srpna radnice doplní později. Město otevřelo relaxační zónu 19. června. Letos už potřetí nabízí příjemný odpočinek, zastíněné posezení, dobré občerstvení, ale také téměř každodenní program pro děti i dospělé. Cílem tohoto projektu je oživit historické centrum a zpříjemnit místním i turistům pobyt ve městě.

Zóna o rozloze cca 200 metrů čtverečních je vybavena sedačkami, stolky, lehátky, slunečníky, ale i mobilní zelení, herním koutkem či wi-fi připojením. V provozu bude až do konce srpna, otevřeno je denně od 11:00 do 22:00. Program v zóně je zdarma, veškeré informace a aktualizace lidé najdou na webu www.kromeriz.eu a na speciální facebookové stránce zóny.

Sdílejte článek

Tisknout článek