E.ON překvapil dárky pro malé fotbalisty

| 28.01.2016 |

Společnost E.ON dlouhodobě podporuje mládežnický sport a zejména mladé fotbalisty. Veřejnosti je známý největší fotbalový turnaj pro děti do deseti let v České Republice Junior Cup, který společnost E.ON pořádá.

„Vzhledem k tomu, že si uvědomujeme, jak těžké je pro rodiče, fotbalové oddíly, ale také města a obce zajistit mladým sportovcům odpovídající podmínky, rozhodli jsme se podpořit města a hlavně děti fotbalovým vybavením,“ vyjádřil zástupce společnosti E.ON.

Více jak padesát měst a obcí obdrželo od společnosti E.ON věcný dar, který se skládá z fotbalových míčů, dresů, brankářských sad a dalšího nutného vybavení. To je více než 800 vykouzlených dětských úsměvů.

A jedním z obdarovaných měst je i Kroměříž, kde dnes starosta města Jaroslav Němec převzal vybavení pro malé fotbalisty od oblastního manažera společnosti E.ON Tomáše Doležala.

„Za téměř měsíc jsem měl možnost předat dary již čtrnácti městům a obcím. Mnozí ze starostů a starostek byli velmi příjemně překvapeni,“ dodal Tomáš Doležal.

To ocenil i starosta města Kroměříž Jaroslav Němec: „Je radost vidět dětský úsměv, co víc si jako starosta můžu přát. Vůbec jsme takový dar nečekali a E.ON nás příjemně překvapil.“