Děti budou slavit svůj svátek hudbou, tancem, sportem i zábavou

| 27.04.2023 | Šárka Kučerová

Tiskové zprávy

Děti oslaví svůj svátek na kroměřížském letišti v sobotu 27. května hudbou, tancem a zábavou. Připravený je doprovodný program, do něhož se zapojí sportovní kluby a nejrůznější spolky, a dojde i na tradiční a očekávané „překvapení z nebe“. „Den dětí města Kroměříže je každoročně příležitostí k setkání dětí i dospělých, k pobavení a hrám, ke strávení volného času na čerstvém vzduchu a také k poučení a sbírání nových vědomostí a poznatků. Těším se na setkání!“ řekl radní Jiří Kašík.

Program začne v 9 hodin tanečními vystoupeními skupin KST Swing Dance Power, Rodinného centra Sedmikráska Chropyně a Tanečního klubu Gradace Kroměříž. Poté přijde na řadu show Štěstí na druhou Adélky a Veroniky Dobešových, po ní bude následovat vystoupení tří vítězů pěvecké soutěže mladých talentů Kromstar, Kejklování s Divadlem Kejkle a koncert hudební skupiny VéDéčko. Hlavní program zakončí ve 14.30 hodin „překvapení“ z nebe, které zajistí Aeroklub Kroměříž. V případě nepříznivého počasí se hlavní program přesouvá do prostor Domu kultury v Kroměříži.

Kromě již zmíněných vystoupení je připravena řada dalších aktivit v rámci doprovodného programu: kolotoče, balonky pro radost, tvořivé dílničky, malování na obličej, ukázky sportovních činností, do kterých se zapojí Agility Kroměříž, fotbalový a hokejový klub, atleti, představí se Sbor uniformovaných ostrostřelců, Městská policie Kroměříž, Poradenské centrum pro sluchově postižené, BESIP, Sbor dobrovolných hasičů, Český červený kříž, Autoshop Paulus a další. Novinkami a velkými lákadly budou letos dětské atrakce včetně nejdelší nafukovací překážkové dráhy v Česku a jízda na čtyřkolkách,

Po celý den (od 9 do 17 hodin) bude pro návštěvníky otevřený také útulek Čápka v bezprostřední blízkosti letiště. Samozřejmostí jsou stánky s občerstvením.

Další fotografie


Sdílejte článek

Tisknout článek