Chodníky v Gorkého ulici projdou kompletní rekonstrukcí

| 11.04.2017 | Šárka Kučerová

Tiskové zprávy Doprava

Na jistá omezení se připravují obyvatelé Gorkého ulice v Kroměříži v lokalitě Slovan. Po velikonočních svátcích, tedy od úterý 18. dubna, se tu začnou v úseku mezi ulicemi Sládkova a Moravská opravovat chodníky.

Pracovníci Kroměřížských technických služeb, s. r. o., které jsou dodavatelem díla, zahájí práce bouráním stávajícího betonového chodníku tvořeného klasickými zastaralými a poničenými dlaždicemi. Ty budou v jednotlivých úsecích postupně nahrazovány šedou zámkovou dlažbou o rozměrech 20 x 20 centimetrů. Nový chodník, který jistě přispěje ke zvýšení kvality života Kroměřížanů žijících v této oblasti i návštěvníků lokality, by měl být dokončen nejpozději do 31. května 2017.
V době od 18. dubna do 31. května, kdy bude prováděna rekonstrukce, bude omezen přístup k jednotlivým domům v ulici a jejich obyvatelé by měli dbát zvýšení opatrnosti. „Prosíme občany této lokality o respektování přechodného dopravního značení po dobu výstavby, zejména zákazu parkování. Věříme, že oprava chodníku proběhne bez větších problémů,“ dodává k dopravnímu omezení vedoucí odboru správy majetku města a služeb kroměřížské radnice Lambert Hanzal.

Dokumenty


Sdílejte článek

Tisknout článek