Program města Kroměříže pro poskytování dotací pamatuje na pořadatele akcí i na provoz organizací

| 20.01.2017 | Šárka Kučerová

Město Kroměříž bude v roce 2017, stejně jako v letech předchozích, prostřednictvím dotací podporovat činnost a jednotlivé konkrétní pořádané akce nejrůznějších subjektů a organizací pracujících ve městě. Program města Kroměříže pro poskytování dotací na rok 2017 schválili na konci loňského roku kroměřížští zastupitelé.

V programu je zahrnuta podpora různých aktivit v oblasti kultury, cestovního ruchu, životního prostředí, sportu a volnočasových aktivit, výchovy a celoživotního vzdělávání, aktivit v oblasti sociální a zdravotní a také prorodinných projektů. Žádosti o dotace v rámci 1. výzvy, kdy lze žádat o peníze na činnost a provoz a také na akce, je možné podávat od 24. ledna do 10. února 2017. Na pořádání akcí pak bude možné podat žádost o dotaci ještě ve 2. výzvě, a to od 2. do 15. 5.
Znění programu, metodické pokyny a formuláře žádostí jsou k dispozici na úřední desce města Kroměříže. Zájemci a žadatelé o dotace se mohou také zúčastnit jednoho ze dvou informačních setkání, která se uskuteční 25. ledna v zasedací místnosti Městského úřadu v Kroměříži, Velké náměstí 115 v 10 a 16 hodin. Účast je třeba potvrdit do 23. ledna na e-mail: jaroslava.krejcirikova@mesto-kromeriz.cz nebo na telefonním čísle 573 321 295.

Sdílejte článek

Tisknout článek