Přehlídka středních škol a pracovního uplatnění – Kroměříž 2016

| 21.10.2016 |

Město Kroměříž, Okresní hospodářská komora a Svaz průmyslu a dopravy ČR pořádají přehlídku středních škol a pracovního uplatnění, která má žákům posledních ročníků ZŠ a jejich rodičům pomoci při volbě dalšího vzdělávání a v orientaci mezi středními školami nejen Kroměřížského regionu.

Přehlídka se uskuteční ve dnech 3. a 4. listopadu 2016 v prostorách Domu kultury v Kroměříži.

Ve čtvrtek 3. listopadu od 9 do 17 hodin a v pátek 4. listopadu od 9 do 16hodin.

Jde o jedinečnou příležitost seznámit se s přehledem nabídky studijních a učebních oborů na středních školách, s možnostmi uplatnění na trhu práce a zároveň nabízí kontakty na budoucí zaměstnavatele.

Žáci i rodiče tak mohou získat přehled o tom, co v dnešní době zaměstnavatelé kroměřížského regionu potřebují a o jaké profese mají především zájem.