Obří skluzavka si v pátek vyžádá uzavírku části Obvodové ulice

| 28.06.2017 | Jan Vondrášek

Kultura Tiskové zprávy

Obří skluzavka, která v Kroměříži v pátek 30. června zpestří začátek letních prázdnin, si vyžádá omezení dopravy. „Ulice Obvodová bude v úseku od křižovatky s ulicí Kotojedská až po odbočku k plaveckému bazénu pro veškerou dopravu uzavřena. Uzavírka bude platit od 6:00 do 22:00,“ připomněla Marcela Nehodová z radničního odboru kultury a cestovního ruchu.

Uzavírka si vyžádá také změnu trasy autobusů městské hromadné dopravy, které pojedou objížďkou ulicemi Tovačovského a Kotojedská. Po dobu uzavírky budou zastavovat na náhradních zastávkách Tovačovského, Kotojedská OkÚ a Kotojedská k ZŠ, která bude za křižovatkou silnice II/367 ulice Kotojedská s ulicí Sládkova. Informace o dočasné změně jízdních řádů budou vylepeny na zastávkách.

Skluzavka bude dlouhá asi 240 metrů a v provozu bude od 12:00 do 18:00. „Vstup na skluzavku je povolen od šesti let, dětem mladším deseti let pouze v doprovodu jednoho z rodičů. Do patnácti let potřebují písemný souhlas zákonného zástupce,“ uvedla Nehodová. Zájemci si mohou pořídit vstupenku na internetu na webu http://www.slideczech.cz/formular.

Lístek objednaný na webu přijde na 250 korun, vstupenka na místě bude stát 300 Kč. Lidé se budou moci klouzat po celou dobu provozu skluzavky. Mohou být v běžném oblečení nebo si vzít plavky. Pořadatelé doporučují nafukovací kruhy, které budou v omezeném množství připraveny i na místě k vypůjčení. Na skluzavku se nesmí s ostrými předměty a na nohách mohou lidé mít maximálně gumové boty.

Atrakci doplní program rádia Evropa 2, které zajistí hudbu i soutěže pro děti.

Sdílejte článek

Tisknout článek