Informace z radnice zdarma přímo na váš e-mail

| 25.03.2011 |

Kroměříž - Všem lidem se zájmem o dění ve městě nabízí kroměřížská radnice službu v podobě zasílání informací prostřednictvím elektronické pošty. Obsahem e-mailů jsou tiskové zprávy, informace kroměřížské radnice, informace o přerušení dodávky elektrického proudu a další aktuální informace o dění ve městě, praktické mohou být i informace o programu Domu kultury, pozvánky na zajímavé akce atd.

„Ne vždy mají lidé chuť a čas sledovat média, internet, informační vývěsky či výlepové plochy. Takto mohou mít informace po ruce bez zbytečného hledání a je jen na nich, jak s nimi naloží,“ uvedl mluvčí kroměřížské radnice Pavel Zrna. Podle něj je služba v provozu již několik let a dnes již slouží stovkám kroměřížských občanů, kteří projevili o zasílání zpráv zájem nahlášením emailové adresy.

Registrace je zájemců velmi jednoduchá. Stačí poslat prázdný email na adresu tiskove-zpravy-subscribe@mesto-kromeriz.cz a vaše adresa bude automaticky zařazena do databáze příjemců zpráv, což vám bude oznámeno potvrzující zprávou. Tato databáze slouží výhradně k zasílání výše uvedených informací. „Služba je samozřejmě bezplatná a pokud by po čase adresátovi přestala vyhovovat, je možné ji kdykoliv zrušit,“ poznamenal Zrna.

Sdílejte článek

Tisknout článek