Radnice ocenila nejúspěšnější mladé sportovce Kroměříže i jejich trenéry

| 14.06.2018 | Jan Vondrášek

Kroměříž ocenila nejúspěšnější mladé sportovce města a trenéry mládeže za rok 2017. „Jsme hrdí na to, jak dobře naši sportovci reprezentují v domácích soutěžích i v zahraničí Kroměříž. Vážíme si také kvalitní práce trenérů, kteří se jim věnují,“ poznamenal starosta Jaroslav Němec, který s místostarostou Pavlem Motyčkou sportovce na radnici přijal.

Nejúspěšnějšími mladými sportovci města za loňský rok jsou Radek Zavadil z oddílu rybolovné techniky Moravského rybářského svazu, Klára Smetánková z Vodáckého klubu Kroměříž a Igor Laštůvka z oddílu karate Goju ryu TJ Slavia Kroměříž.

Nejúspěšnější trenérkou byla vyhodnocena Lenka Pavlíčková z oddílu Mažoretky Jany Pavlíčkové, následovaná Karle Imríškem z oddílu karate Goju ryu TJ Slavia Kroměříž. Radnice ocenila také jednu osobnost za dlouholetou práci ve prospěch tělovýchovy a sportu. Jednalo se o trenérku stolního tenisu Jaroslavu Novákovou z T.J. Sokol Kroměříž.