Žena se sprejem snažila „zkrášlit“ zeď trafostanice

| 16.07.2019 | Jan Vondrášek

Městská policie v těchto dnech zadržela ženu, která se snažila sprejem „vylepšit“ zeď trafostanice ve Spáčilově ulici. „Strážníkům řekla, že jí vadí posprejovaná zeď, proto si koupila barvu a čmárance se pokusila zasprejovat, aby trafostanice byla hezčí,“ uvedl ředitel městské policie Libor Kubiš. Přestože pětapadesátiletá žena zřejmě měla dobrý úmysl, pro podezření z trestného činu poškozování cizí věci strážníci případ předali k dalšímu šetření Policii ČR.

Městská policie také pomáhala v areálu kroměřížské nemocnice. „Na záchytné stanici se agresivní muž pokoušel oběsit na svrchním dílu pyžama. Strážníci dotyčného zpacifikovali a následně mu personál aplikoval zklidňující léky. Medikace zabrala a další opatření tak nebyla potřebná,“ uzavřel ředitel kroměřížské městské policie.