Vybarvený běh láká kromě sportování také na koncerty a taneční i parkourové exhibice

| 22.04.2022 | Šárka Kučerová

Tiskové zprávy

Vybarvený běh se letos bude konat v Kroměříži již popáté. V organizaci samotného běhu i celodenního programu, který se uskuteční v sobotu 4. června od 11 hodin, zůstává vše při starém, až na změnu místa, kde bude možné provádět registrace na poslední chvíli a vyzvedávat startovací balíčky. „Lidé budou rádi, že se po dvouleté pauze mohou opět zapojit do akce, kterou dobře znají, vrátit se na známá místa a připomenout si, že pohyb může být i zábava. A věřím, že k těm, kteří se Vybarveného běhu účastní opakovaně a do Kroměříže se za ním vracejí, se přidají i noví startující,“ řekl starosta Jaroslav Němec.

Zájemci o start ve Vybarveném běhu mají poslední měsíc na online registraci a úhradu startovného ve výši 150 korun bankovním převodem. Aktuálně je do závodu přihlášených 1200 účastníků. Startovní listina se plní a pořadatelé nedoporučují nechat registraci a platbu startovného, po níž je registrace závazná, na poslední chvíli. Registrace běží na webu akce www.vybarvenybeh.cz, ovšem pouze do 27. května. Poté již bude možné se registrovat a platit startovné pouze osobně v Domě kultury, kde budou rovněž připraveny k vyzvednutí od pondělí 30. května startovací balíčky.

Ačkoliv Vybarvený běh není klasickým závodem a nejde tu o čas ani pořadí, na některé účastníky čekají ceny ve speciálních kategoriích. Odměny získají ti nejvybarvenější, nejoriginálnější, nejšílenější, zkrátka ti, kteří sebe i ostatní nejvíce pobaví. Připravena je také bohatá tombola pro běžce losovaná ze startovních čísel.

Celodenní akce láká nejen na dopolední běh, ale také na další program. V jeho hudební části se představí Barbora Poláková, kapely Tata Bojs, Best of Rock.cz a Toujours, S přehlídkou své činnosti se do programu zapojí tanečníci breakdance 2BC, SVČ Šipka, mažoretky Lexy, Klub sportovního tance Swing, M dance Crew KM, boxeři BC Bruiser Kroměříž a kousky hodné obdivu předvede team Zabil.cz v rámci street workout a parkour show.

Vybarvený běh připravuje město Kroměříž ve spolupráci s Domem kultury v Kroměříži.

Sdílejte článek

Tisknout článek