Plesovou sezónu zahájí opět ples města Kroměříže a Radia Kroměříž

| 05.12.2016 |

Tiskové zprávy

Zahajujeme plesovou sezonu 2017 v Kroměříži. Hlavní hvězdou bude tentokrát věčný kavalír Ondřej Havelka a jeho Melody Makers. Ples se ponese ve swingovém stylu s módními doplňky 20. a 30. let minulého století.

„První společný Ples města Kroměříže a Radia Kroměříž, a především velký zájem o něj, jasně ukázal, že akce tohoto typu má v našem městě své místo. Druhý společný ples, který opět zahájí sezonu plesů v Kroměříži, už má konkrétní podobu a nejen s ohledem na hlavního hosta, kterým je Ondřej Havelka a jeho Melody Makers, bude určitě výjimečný," uvedl starosta Jaroslav Němec.

„Po Mekym Žbirkovi, který zvedl laťku hodně vysoko, jsme chtěli opět stylového, atraktivního interpreta, který tento ples ještě více vyšperkuje. Ondřej Havelka je v našich srdcích zapsán jako neuvěřitelný swingař. Právě swing je v posledních letech opět v kurzu a myslím si, že opět zasáhneme touto akcí všechny věkové kategorie. Takový ples Kroměříž ještě nezažila, to slibuji, " prozradil s úsměvem výběr hlavní hvězdy večera Miroslav Karásek z Radia Kroměříž.

Velmi příjemnou novinkou bude i to, že hlavní host tohoto plesu celou akci odstartuje a užijete si ho celé tři hodiny. Od půlnoci vás pak bude bavit kapela Benny-Q, dále se těšte na cimbálovou muziku cimbalMEN Zdenka Valáška, o taneční kousky se postará TK GRADACE, ve foyer vás bude bavit Swing band Kroměříž a celý večer uzavře diskotéka Radia Kroměříž.

Ve speciálním bloku se pak představí swingová zpěvačka Petra Foltýnová, kterou si do parády vezme Salon EF v podání Evy Formánkové, předvede prvorepublikový styling, který zahrnuje nejen dobové účesy a líčení, ale i stylové oblečení v podání Salonu Juliana.

Druhou novinkou je raut, který máte opět v ceně vstupenky a který bude zahájen již v 19 hodin. O vše se tradičně postará Restaurace & Kavárna Scéna. Zpestřením plesu bude tradiční tombola s dárky v hodnotě téměř sto tisíc korun! Ceny vstupenek jsou 390 Kč, 440 Kč a 490 Kč.

Předprodejní místa:
1) Dům kultury Kroměříž (pokladna) – Tovačovského 2828, Kroměříž (www.dk-kromeriz.cz)
2) KINO NADSKLEPÍ - Milíčovo nám. 488/2, Kroměříž
3) EXPOZICE KARLA KRYLA - Prusinovského 114, Kroměříž
OTEVÍRACÍ DOBY POKLADEN - www.dk-kromeriz.cz/vstupenky

Kontakt: Miroslav Karásek, DiS., karasek@radiokromeriz.cz, tel.: 604 942 257

Další fotografie


Sdílejte článek

Tisknout článek