Výstava na stromech

| 30.09.2016 | Mgr. Jaroslava Sílešová

Zdravé město

I v letošním roce se město Kroměříž zapojí do celorepublikového happeningu Výstava na stromech. Tato akce bude probíhat v týdnu od 1. - 8. října 2016 podél Dlouhé aleje v Podzámecké zahradě a na Pionýrské louce v Kroměříži.

Výstava na stromech se koná během Týdne důstojné práce po celé České republice a má za cíl upozornit na ožehavá témata naší každodenní spotřeby. Každý rok se zaměření výstavy mění. Letos má výstava prostřednictvím krásných snímků Mezinárodně oceňovaného fotografa GMB Akashe poukázat na pracovní podmínky v koželužnách a při výrobě obuvi v Bangladéši.

Přijďte si i vy prohlédnout unikátní Výstavu na stromech.

V rámci zahájení Výstavy na stromech budete mít možnost ochutnat fairtradové produkty a pro děti budou připraveny soutěže.

Koordinaci této výstavy zajišťuje Eva Smělíková a Ing. Věra Kadlecová (SŠHS Kroměříž) ve spolupráci se Zdravým městem Kroměříž.

Připravila: Mgr. Dagmar Velísková
                  Zdravé město