Zdravé město

15 let projektu Bezpečná komunita Kroměříž

| 17.05.2016 |

Zdravé město

Ve druhém květnovém týdnu letošního roku se v Knihovně Kroměřížska sešli zástupci města Kroměříže, organizací spolupracujících v projektu Bezpečná komunita Kroměříž, hosté z Národní sítě Zdravých měst ČR a zájemci o tuto problematiku.

Kulatý stůl: okolí Medkových rybníků

| 21.04.2016 |

Zdravé město Místní agenda 21

Další ze série kulatých stolů proběhl v pondělí 14. března v prostorách Knihovny Kroměřížska, jehož tématem byla problematika okolí Medkových rybníků v Kroměříži. Debaty se zúčastnilo téměř sedmdesát účastníků, mezi nimiž byli místní obyvatelé, zástupci rybářů, ale také zástupci firem působících v [...]

Knihovna hostila Fairtradový den

| 22.03.2016 |

Fairtrade Zdravé město

Veřejnou prezentaci spojenou s ochutnávkou produktů s certifikací Fair Trade připravili ve čtvrtek 10. března 2016 od 9 do 17 hodin v prostorách Knihovny Kroměřížska studenti Střední školy hotelové a služeb Kroměříž a studentská společnost EFKO. Konání akce podpořilo také Zdravé město Kroměříž.