Velké náměstí oživí v létě relaxační zóna s barem. Hledá se provozovatel

| 16.05.2017 | Mgr. Pavel Zrna

Město Kroměříž hledá provozovatele relaxační zóny a baru s občerstvením na Velkém náměstí po dobu hlavní turistické sezony 2017 v Kroměříži.

Relaxační prostor je součástí stejnojmenného projektu města Kroměříž nezastavíš na oživení Velkého náměstí po dobu hlavní turistické sezony. Zóna dává prostor pro relaxaci, občerstvení, ale i pro pravidelné pohybové a kulturní aktivity organizované odborem kultury a cestovního ruchu MěÚ Kroměříž. Relaxační zóna bude k dispozici v termínu od 19. 6. do 31. 8. 2017.

VYBAVENÍ RELAXAČNÍ ZÓNY (POSKYTUJE MĚSTO):
plocha cca 200 m2
stylové vybavení (sedačky, stolky, lehátka, zastínění)
herní koutek
dřevěný stánek pro zázemí
mobilní zeleň
přívod el. energie a vody
stojany na kola
ozvučení
free wi-fi
miniknihovna
Další vybavení po dohodě s vybraným provozovatelem.

POŽADUJEME:
-    provozování kvalitního a cenově dostupného občerstvení
-    zajištění technického a materiálového vybavení nezbytného pro provoz baru a občerstvení
-    dodržení všech nezbytných hygienických a legislativních požadavků
-    zajištění denní obsluhy a drobné údržby prostoru

KRITÉRIA PRO VÝBĚR:
-    rozsah poskytovaných služeb (jmenný výčet nabízeného sortimentu)
-    návrh otvírací doby (max. do 22.00 h, s výjimkou akcí dle vyhlášky č. 1/2017 o nočním klidu)
-    návrh výše nájemného
-    návrh vlastní iniciativy související s tématem sezony Kroměříž nezastavíš

Zájemci o provozování relaxační zóny a občerstvení mohou zasílat nabídky nejpozději do 25. 5. 2017 na e-mailové adresy: marcela.nehodova@mesto-kromeriz.cz a sarka.kucerova@mesto-kromeriz.cz