Výpadek dodávky elektřiny omezí 10. července provoz budovy B na Husově náměstí

| 30.06.2017 | Jan Vondrášek

Tiskové zprávy

Výpadek dodávky elektřiny omezí v pondělí 10. července provoz budovy B Městského úřadu v Kroměříži na Husově náměstí. Společnost E.ON Česká republika přerušení kvůli údržbě, opravám a revizi sítě ohlásila na dobu od 7:30 do 11:00. Výpadek ochromí činnost živnostenského úřadu i radničního odboru občansko-správních agend.

„V době výpadku nebude fungovat nic. Lidé si nepožádají o nové občanské průkazy a pasy a ani si nevyzvednou občanské průkazy a pasy již hotové. Nevyřídí si ani změnu trvalého pobytu, nezískají informaci z evidence obyvatel a fungovat nebude ani registr vozidel,“ vyjmenovala vedoucí oddělení správních agend Ludmila Martišková.

Omezený provoz bude také na oddělení dopravy a silničního hospodářství. „Nebudeme moct na počkání udělat mezinárodní řidičský průkaz a ani náhradní doklad. Nevystavíme výpis z bodového systému, nebudeme schopni vydat výpis z evidenční karty řidiče ani vyřídit žádosti kolem digitálních tachografů. Vydat hotové řidičské průkazy a přijmout žádosti o nové ale budeme schopni,“ poznamenala vedoucí oddělení dopravy a silničního hospodářství Monika Doláková.

Budova B nebude po dobu výpadku pro občany uzavřena. Úřad bude veškeré agendy opět kompletně vyřizovat po obnovení dodávek elektřiny.

Sdílejte článek

Tisknout článek