Stavební úřad hledá úředníka oddělení územního rozhodování a stavebního řádu

| 29.06.2017 | Jan Vondrášek

Tiskové zprávy

Stavební úřad kroměřížské radnice hledá úředníka oddělení územního rozhodování a stavebního řádu. Uchazeč musí mít vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a k tomu dva roky praxe. Zaměstnanec bude zařazen do desáté platové třídy a dostane smlouvu na dobu neurčitou.

„Především nabízíme jistotu stabilního zaměstnání a také řadu benefitů, jako jsou stravenky, týden dovolené navíc nebo příspěvek na penzijní spoření," uvedl vedoucí stavebního úřadu Vladimír Zicháček. Stavební úřad se nyní potýká s odchody dvou pracovníků. „Za jednoho přišla nová úřednice, která je sice šikovná, ale hotový stavební úředník z ní bude až tak po čtyřech či pěti letech praxe. Teď nám navíc odešla na rodičovskou dovolenou i právnička,“ dodal Zicháček.

Uchazeči o post úředníka stavebního úřadu se mohou hlásit do 17. července. Přihlášku je nutné zaslat na adresu Městský úřad Kroměříž, oddělení personální, mzdové a vzdělávání, Velké náměstí 115, 767 01 Kroměříž. Přihláška musí obsahovat jméno, příjmení, titul, datum narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, strukturovaný životopis s přehledem dosavadních zaměstnání a odborných znalostí a dovedností týkajících se správních činností, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a také výpis z evidence rejstříku trestů.

Sdílejte článek

Tisknout článek