Sociální služby města Kroměříže budou rozdávat vánoční polévku

| 01.12.2017 | Jan Vondrášek

Letos potřetí zpříjemní sváteční atmosféru v Kroměříži vánoční polévka, kterou zájemci dostanou na Velkém náměstí ve středu 20. prosince v době od 13:00 do 17:00. „Všechny na tento předvánoční happening zveme. Přijďte si společně s námi popovídat a pobavit se,“ uvedl místostarosta Pavel Motyčka, který bude také polévku vydávat.

Lidé ji dostanou zdarma a budou si moci vybrat ze dvou druhů. „Po zkušenostech z prvního ročníku nebude jenom rybí, která k Vánocům tradičně patří. Mnoho lidí ji ale nejí, což bylo pro mě překvapení. Polévka proto bude rybí i gulášová,“ doplnil Motyčka.

Rozdávání polévky doplní městem pořádané předvánoční akce. Začnou 6. prosince rozsvícením vánočního stromu na Velkém náměstí, do 10. prosince pokračují mikulášským jarmarkem a od 11. do 22. prosince se koná Advent na radnici s bohatým kulturním programem.