Přehlídku sportovních oddílů si nenechaly ujít dvě stovky dětí

| 11.09.2017 | Jan Vondrášek

Tiskové zprávy Sport

Přehlídku sportovních oddílů a tělovýchovných skupin z Kroměříže si v sobotu na Velkém náměstí nenechaly ujít dvě stovky dětí. Program pro ně připravili členové čtrnácti klubů, kteří předvedli ukázky své činnosti a snažili se také do svých řad přilákat nové adepty. Akci pořádala radnice a její příspěvková organizace Sportovní zařízení města Kroměříže.

„Děti se mohly seznámit s činností oddílu basketbalu, lyžování, volejbalu, juda, nohejbalu, kopané či hokeje. Náměstí ožilo i vystoupeními mažoretek a tanečních skupin. Zajímavostí pak byla ukázka brazilského bojového sportu doplněná o hru na specifické hudební nástroje,“ popsal vedoucí radničního odboru školství, mládeže a tělovýchovy Jiří Pánek.

Akce se zúčastnil Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, TK Gradace Kroměříž, Klub sportovního lyžování BTL Kroměříž, SK Hanácká Slavia Kroměříž, Volleyball club Kroměříž, Capoeira Kroměříž a Capoeira Ginga Mundo Zlín, TJ Slavia Kroměříž – oddíly basketbalu a juda, Dětský sportovní klub Dráček, Tělocvičná jednota Sokol Kroměříž, KST Swing Kroměříž, Nohejbalový klub Kroměříž, HK Kroměříž a Mažoretky LEXY Jany Pavlíčkové.

Další fotografie


Sdílejte článek

Tisknout článek