Úspěšný atletický tým ze Základní školy Oskol přijal starosta Jaroslav Němec

| 23.10.2015 | Šárka Kučerová

Sport Tiskové zprávy

Nádhernými zlatými poháry a obrovským úspěchem se přišli na kroměřížskou radnici pochlubit mladí atleti ze Základní školy Oskol v Kroměříži. Družstvo žáků školy i s pedagogy přijal starosta města Jaroslav Němec, aby společně s vedoucím odboru školství, mládeže a tělovýchovy Jiřím Pánkem poblahopřál mladým sportovcům k dosaženým výsledkům a poděkoval za skvělou reprezentaci města Kroměříže a jedné z jejích základních škol.

Soutěží školních atletických týmů Odznak všestrannosti olympijských vítězů (OVOV), mezi jejíž garanty a propagátory patří mimo jiné Robert Změlík nebo Šárka Kašpárková, prošli sportovci z Oskola naprosto suverénně. Do republikového finále v Praze na Julisce, kterého se účastnilo 40 školních týmů z celého Česka, postoupili po vítězstvích v městském, okresním a poté i krajském kole OVOV. A ač se finálové vítězství nerodilo jednoduše, nakonec stanuli na nejvyšší příčce.

Vítězné družstvo tvořili Petr Hudeček, Honza Podrázský, Filip Spáčil, Vláďa Rusyn, Samanta Farkašová, Valerie Dvorníková, Bára Sotáková a Nikol Zachovalová, v jednotlivcích pak školu úspěšně reprezentovali Bára Šišková a Denis Raiskup.

Další fotografie


Sdílejte článek

Tisknout článek