Pozvánka na Den uniformovaných sborů

| 01.10.2015 | Mgr. Jaroslava Sílešová

Kultura Tiskové zprávy

Zajímáte se o vojenskou, hasičskou či policejní techniku, výzbroj i výstroj? Pak máte jedinečnou možnost přijmout pozvání na druhý ročník Dne uniformovaných sborů v Kroměříži, který nám zakončí letošní turistickou sezonu.

Akce připomíná vojenskou tradici v Kroměříži, sahající až do dob Marie Terezie. Z mnoha koutů republiky se do našeho města sjedou milovníci vojenské, policejní i hasičské historie a současnosti.

Přehlídka techniky, výzbroje a výstroje s akčními ukázkami se uskuteční v sobotu 3. října 2015 na Hanáckém náměstí a při příležitosti letošního 70. výročí osvobození města nabídne hned několik atraktivních překvapení, jako třeba Bitvu o Zborovský most, maketu letadla Zlín C 105 Trenér v originální velikosti, transportér Pandur a další.

Doprovodný program bude souběžně probíhat na Velkém náměstí.

Podrobné informace najdete v přiložené zprávě.